PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

STELAŻE I ŁÓŻKA (12)

Stelaż to dosłownie i w przenośni podstawa dobrego wypoczynku. Elastyczne listewki amortyzują siłę nacisku i pozwalają na lepsze dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Zapewniają także dobrą cyrkulację powietrza, co zapobiega powstaniu bakterii i roztoczy. W zależności od potrzeb można zdecydować się na stelaż z regulacją lub bez niej. Ten pierwszy z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym czytać w łóżku oraz tym, które ze względów zdrowotnych spędzają w nim dużo czasu.

Łóżka Fabryki Materacy JANPOL zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Łączą w sobie wysoką wygodę użytkowania i elegancki wygląd. Stabilna konstrukcja i estetyczne wykończenie łóżek gwarantuje, że będą służyły przez wiele lat. Szeroki wybór tkanin obiciowych sprawia, że bez problemu można je dopasować do wystroju wnętrz. Ofertę uzupełnia aż pięć modeli wezgłowia, wszystko to, aby zapewnić jak największą możliwość dopasowania ich do naszych potrzeb.

 
Poradnik doboru stelaża
 
„Materac musi... wygodnie leżeć”
 
Drogi użytkowniku, by w pełni korzystać z walorów materaca, dobierz odpowiedni do niego stelaż. Stosując się do poniżej zamieszczonych rad, zapewnisz sobie optymalne warunki zdrowego snu oraz pełne wykorzystanie właściwości danego materaca.
  • Wszystkie materace dopasowujące się do kształtów ciała: kieszeniowe, lateksowe, lateksu Pulse, termoelastyczne, Plantpur, z pianek HR lub Pantera - powinny znajdować się na stelażach sprężynujących.
  • Materace lateksowe, lateksowe Pulse, termoelastyczne, Plantpur, jak i te, które zawierają wkład typu multipocket oraz Zigarre, powinny współpracować ze stelażami sprężynującymi, w których odległość pomiędzy listewkami jest nie większa niż 4 cm.
  • W pozostałych materacach z powodzeniem można wykorzystywać stelaże, w których odstęp między listewkami jest nie większy niż 8 cm.

stelaże (9)
łóżka (3)