Kontakt - Fabryka Materacy JANPOL

Kontakt

Fabryka Materacy JANPOL sp. z o.o.

ul Cynkowa 2a
43-180 Orzesze
woj. śląskie
biuro@janpol.pl

NIP: 635-10-06-959
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000077049
Kapitał zakładowy: 270 000,00 zł
BDO: 000029626

Salon firmowy Janpol Orzesze(sprzedaż detaliczna):

Monika Oszek

Kierownik Salonu
tel: 534 341 818

monika.oszek@janpol.pl

Barbara Spyra

Doradca Klienta
tel: 534 136 900

barbara.spyra@janpol.pl

Dział wsparcia sprzedaży hurtowej:

Barbara Macha

Kierownik działu wsparcia sprzedaży
tel: 512 662 427

barbara.macha@janpol.pl

Katarzyna Sokalska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

katarzyna.sokalska@janpol.pl

Magdalena Roś-Stajer

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
tel: 531 984 152

magdalena.ros-stajer@janpol.pl

Jolanta Rimpler

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
tel: 518 022 878

jolanta.rimpler@janpol.pl

Przedstawiciele regionalni:

Sebastian Kozak

Przedstawiciel Regionu Południowego
tel: 534 411 464

sebastian.kozak@janpol.pl

Przemysław Juran

Przedstawiciel Regionu Północnego
tel: 534 386 743

przemyslaw.juran@janpol.pl

Oferta dla hoteli i eksport:

Rafał Mikołajczak

Menadżer sprzedaży hotelowej, rejon południowy
tel: 530 673 554

rafal.mikolajczak@janpol.pl

Maciej Drobny

Menadżer sprzedaży hotelowej, rejon północny
tel: 533 747 963

maciej.drobny@janpol.pl

Marcelina Pawlas

Kierownik działu sprzedaży hotelowej
tel: 518 022 860

marcelina.pawlas@janpol.pl

Magdalena Solik

Specjalista ds. sprzedaży hotelowej
tel: 531 570 403

magdalena.solik@janpol.pl

Magdalena Lewandowska

Specjalista ds. sprzedaży hotelowej
tel: 534 414 409

magdalena.lewandowska@janpol.pl

Dyrektor sprzedaży

Maciej Sieradzki

Dyrektor sprzedaży

maciej.sieradzki@janpol.pl

Dział logistyki i transportu

Patrycja Janocha

Specjalista ds. zakupów i transportu
tel: 518 022 869

patrycja.janocha@janpol.pl

Reklamacje:

Dział Reklamacji

tel: 534 097 845

reklamacje@janpol.pl

Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera