Materace posłaniowe - Fabryka Materacy JANPOL

Materac nawierzchniowy skutecznie zabezpiecza przed zniszczeniem i zabrudzeniem materac podstawowy.  Zwiększa też jego trwałości i daje Ci możliwość wyregulowania jego twardości.

To także świetny sposób na zapewnienie sobie optymalnego komfortu snu w sytuacjach, kiedy nie możesz sobie pozwolić na sypialniane łóżko, a narożnik lub sofa nie są zbyt wygodne. Z powodzeniem może towarzyszyć Ci w podróży jako przenośny materac do kampera lub jako dodatkowe posłanie dla odwiedzających Cię gości.

Nasze toppery są niezwykle elastyczne, przez co po złożeniu łatwo je przechowywać. W połączeniu z miękkim i elegancko wykończonym pokrowcem pięknie prezentują się, jako komplet z materacami i łóżkami, nadając wnętrzom luksusowego charakteru.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera