Zmiany w cenniku i nowe stelaże Apollo

Szanowni Państwo,

weszliśmy w kolejny rok stawiając przed sobą nowe zadania i cele do realizacji. Żeby to osiągnąć, konieczne jest zapewnienie naszym odbiorcom produktów w oczekiwanej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej klasy, spełniające najsurowsze wymagania Klienta końcowego, czyli Państwa. Biorąc jednak pod uwagę trudną sytuację na rynkach surowców zostaliśmy zmuszeni podnieść ceny naszych produktów, by zachować ich dotychczasową jakość.

Od 20.01.2021. nieznacznie zmienią się ceny naszych produktów. Pełny cennik detaliczny znajdą Państwo w zakładce Do pobrania, a ceny poszczególnych produktów możecie sprawdzić również w rozwijanym cenniku dostępnym przy każdym modelu.

Nowe ceny będą dostępne przy produktach od 20.01.2021.

Z oferty wycofane zostaną stelaże Arkadia. A na ich miejsce wprowadzamy nowe, ulepszone stelaże, które znajdą Państwo pod nazwą Apollo I i Apollo II. Zmiana nastąpi również 20.01.2021.

 

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera