Janpol wspiera Ukrainę

Pomoc dla Ukrainy

Razem z naszymi dostawcami oraz pracownikami dołączyliśmy do akcji wspierającej wyposażenie ośrodków i domów, do których przybywają osoby uciekające przed wojną.

Staramy się organizować celowaną pomoc. Jesteśmy w kontakcie z placówkami i wolontariuszami. Na bieżąco sprawdzamy nowe zgłoszenia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zrealizować ich jak najwięcej. Pierwsze materace pojechały już do potrzebujących.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować naszym pracownikom i współpracującym z nami firmom. Nasi dostawcy wspomogli nas surowcami, dzięki którym możemy wyprodukować materace dla osób uciekających przed wojną. Nasi pracownicy poświęcają swój czas, by stworzyć ich jak najwięcej. Wiemy, że to nie odpędzi myśli naszych sąsiadów od strasznej wojny, wierzymy jednak że pomoże odpocząć i zmrużyć choć na chwilę oczy. 

Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce zakończy się ten koszmar, jednak teraz wszystko, co możemy zrobić to pomóc obywatelom Ukrainy poczuć się u nas bezpiecznie.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasze działania lub organizują pomoc dla potrzebujących – prosimy o kontakt. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco i w miarę możliwości będziemy je realizowali. Zdajemy sobie sprawę, że realnie nie odpowiemy na wszystkie potrzeby, ponieważ nasze moce produkcyjne też mają swoje ograniczone możliwości, ale postaramy się pomóc jak największej liczbie osób. Jak wspomnieliśmy skupiamy się na pomocy celowanej, by była ona jak najskuteczniejsza.

Maile prosimy kierować na adres: patrycja.bober@janpol.pl

Kontakt telefoniczny: +48 533 615 035/ +48 518 022 881 – kontakt telefoniczny w godzinach 07:00 – 15:00.

Pełen nadziei – zespół Janpol

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera