Grupa Materace i Łóżka Janpol – Facebook

Grupa: Materace i łóżka Janpol zaprasza!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą Janpol, by dołączyli do naszej grupy.
To miejsce, w którym możecie dzielić się swoimi opiniami, zdjęciami realizacji, wskazówkami, a także zadawać pytania i odpowiadać na pytania innych użytkowników.

Jako administrator grupy na pewno będziemy dodawali różne ciekawe treści, jednak Grupa to Wy, a więc macie możliwość wymiany informacji z innymi użytkownikami.

Grupa pozostaje zamknięta, żeby stworzyć miejsce przyjazne do rozmów w gronie osób zainteresowanych tematem naszych produktów. Aby zapisać się do grupy należy kliknąć “dołącz”, a po zatwierdzeniu przez administratora stajemy się pełnoprawnym członkiem grupy. Wybraliśmy taki sposób działania grupy, by umożliwić osobom należącym do grupy swobodną rozmowę. Dzięki temu, treści pojawiające się na grupie nie będą dostępne dla wszystkich.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/221225272529935/

Zapraszamy również do śledzenia naszego Facebooka i Instagrama.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera