Zmiany w ofercie

Szanowni Państwo,

chcemy poinformować o wycofaniu z naszej oferty stelaży Patria I, Patria II oraz materaca posłaniowego Squareflaex. Produkty te przestaną być dostępne w sprzedaży od dnia 14.08.2020. Wszystkie zamówienia złożone do 13.08.2020 zostaną zrealizowane bez zmian. 

Decyzję o wycofaniu stelaży Patria oraz materaca posłaniowego Squareflaex podjęliśmy ze względu na zapewnienie Państwu najwyższego komfortu snu.  Zastosowanie bardzo zaawansowanych technologicznie i surowcowo produktów w ofercie podstawowej wykluczyło zasadność obecności wycofywanych modeli, jako produktów uzupełniających.

Większość naszych materacy ze względu na wykorzystane surowce wymaga zastosowania stelaży o dużym zagęszczeniu listewek i niewielkiej odległości pomiędzy nimi. Stelaże Patria, choć wysokiej jakości, ze względu na rozmieszczenie listew przestały być odpowiednim i bezpiecznym rozwiązaniem dla materacy znajdujących się obecnie w naszej ofercie. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że pozostałe stelaże dostępne w ofercie (stelaże typu Arkadia) będą doskonale współpracowały z każdym materacem naszej produkcji, dlatego bez obaw można stosować je również do twardych materacy, które z założenia mogły być używane z wycofanymi stelażami Patria.

Również ze względu na wykorzystywane w naszych materacach surowce zdecydowaliśmy się na wycofanie ze sprzedaży materaca posłaniowego Squareflaex. Zastosowane w jego konstrukcji elementy powielały się w dostępnych w ofercie materacach podstawowych, dlatego nie był to model popularny, a jego wycofanie z oferty nie odbije się na możliwości stworzenia komfortowych warunków snu z udziałem naszych produktów. 

Dziękujemy za zrozumienie.

Zespół Janpol

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera