Zmiany w ofercie Janpol

Szanowni Klienci,

informujemy, że od 08.04.2022 wprowadzamy kilka modyfikacji w ofercie Janpol. Zmiany dotyczą wycofania linii Eco oraz zmiany pokrowców w materacach linii Classic i nie wpływają na cenę oraz właściwości produktów. Dokładny wykaz znajduje się poniżej.

Zakres wprowadzonych zmian:

  • Wycofanie ze sprzedaży linii Eco: modeli Lotis, Roma i Rosalia. Materace zostaną usunięte z oferty z dniem 08.04.2022.
  • W materacu Zeus pokrowiec Bamboo zostaje zmieniony na pokrowiec Restretto. To równie puszysty i delikatny dla skóry materiał o właściwościach regulujących wilgotność. Tkanina polecana dla alergików. Pokrowiec można prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza i posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. 8% stawka podatku VAT na materac pozostaje bez zmian.
  • Pokrowiec żakardowy lato – zima dedykowany do materaca Kronos zostaje zmieniony na pokrowiec pikowany Smart do prania. Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza i posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Materac dalej jest produktem dwustronnym, nie posiada jednak wersji letnio – zimowej, a w zamian za to Klient otrzymuje możliwość prania pokrowca, co znacząco wpływa na przedłużenie jego trwałości oraz higienę snu. 8% stawka podatku VAT na materac pozostaje bez zmian.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy w kontakcie. 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera