Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 dla Fabryki Materacy JANPOL!

Sprawdzone i niezawodne

Produkty naszej firmy po raz kolejny okazały się najlepsze – zajęliśmy I. miejsce w kategorii „Materace”. Nagroda jest tym cenniejsza, że o jej przyznaniu zdecydowały wyłącznie opinie aktywnych konsumentów.

Program Konsumencki Lider Jakości jest realizowany przez Redakcję „Strefy Gospodarki’ – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Celem badania jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek i produktów na rynku polskim.

Sprawdzone i niezawodne
Według ankietowanych marka JANPOL budzi skojarzenia takie jak: tradycja, wysoka jakość i dobry sen. Nasze materace postrzegane są jako sprawdzone i niezawodne podłoże snu, które zapewnia komfortowy nocny wypoczynek i troskę o zdrowy kręgosłup. Respondenci doceniają, że JANPOL to polska marka, która oferuje doskonałej jakości produkty w dobrych cenach.

Wiedza, doświadczenie i rozwój kluczem do sukcesu
Klienci chętnie wybierają nasze materace, bo mają świadomość, że stoi za nimi wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim zwykli ludzie i polskie – nie bójmy się tego powiedzieć, solidne wykonanie. – mówi Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy JANPOL. Nagroda jest dla naszej firmy dużym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju, aby coraz lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników materacy.

W programie Konsumencki Lider Jakości marka JANPOL, w opinii konsumentów, znajduje się w gronie najlepszych nieprzerwanie od 2011 roku.

Drodzy Klienci, dziękujemy za Wasze zaufanie!

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera