Szyjemy maseczki

Szyjemy maseczki.

Sytuacja związana z wirusem SARS-CoV-2 znanym nam jako koronawirus i spowodowaną nim chorobą COVID 19 dotyczy nas wszystkich. Każdy z nas, czy to prywatnie, czy też osobiście został dotknięty skutkami pandemii. W tym ciężkim czasie powinniśmy pamiętać o wzajemnej pomocy.

Pamiętajcie o akcji #zostańwdomu

My mocno ją wspieramy i choć wiemy, że nie wszyscy możemy w domach pozostać, to wierzymy że odpowiedzialność każdego z nas przyczyni się do zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa. Mamy szczerą nadzieję, że świat, jak i my sami, wyjdziemy z tego silniejsi!

Z racji tego, że nasza produkcja i szwalnia działają, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, postanowiliśmy szyć maseczki. Nie jest to co prawda milionowa produkcja, bo wykonujemy również standardowe działania produkcyjne, jednak cieszymy się, że chociaż w małym stopniu mogliśmy przyczynić się do zabezpieczenia zdrowia tych, którzy na pierwszej linii walczą z wirusem. Maseczki wykonujemy z dwu lub czterowarstwowej włókniny polipropylenowej. Nie są to profesjonalne maseczki ochronne, mimo to mogą być używane do ochrony osobistej.

Nasze maseczki powędrowały już do:

  • Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie
  • Komendy Policji w Orzeszu

a także do zaprzyjaźnionych lekarzy, w celu ochrony osobistej.

Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania maseczek dla innych jednostek użyteczności publicznej.

Jednocześnie zachęcamy inne firmy i szwalnie do pomocy lokalnym lekarzom, straży i policji, a także wszystkim tym, którym brakuje środków ochrony osobistej, a stają na pierwszym froncie walki z koronawirusem.

Przypominamy o śledzeniu aktualnych zaleceń związanych z pandemią koronawirusa: tutaj.

Zapraszamy również do śledzenia naszego Facebooka i Instagrama.

A także do zapisania się do naszej Grupy na portalu Facebook: Materace i łóżka Janpol.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera