Środki ostrożności związane z epidemią koronawirusa.

Aktualizacja: 13.03.2020

Szanowni Klienci Salonu! Zdrowie Wasze i naszej załogi jest dla nas najważniejsze, od poniedziałku (16.03.2020) salon pozostaje nieczynny do odwołania. Pracujemy, ale bez możliwości odwiedzin. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, a także do kontaktu poprzez chat znajdujący się na naszej stronie www. W godzinach 08:00 – 16:00 będziemy online. Postaramy się odpowiadać w miarę możliwości na bieżąco.

 

Szanowni Państwo w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 chcielibyśmy poinformować, że Zarząd Fabryki Materacy Janpol zastosował wszystkie środki ostrożności mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem na terenie firmy.

W związku z tym w zakładzie zostały rozmieszczone instrukcje dotyczące mycia rąk oraz plakaty informujące o sposobach zapobiegania zakażeniu. Zastosowane zostały również środki dezynfekujące, a pracownicy poinformowani o konieczności kontroli swojego stanu zdrowia i informowania o niepokojących przypadkach. Ograniczyliśmy także do minimum kontakty zewnętrzne.

Nie dotyczy to salonu sprzedaży znajdującego się pod tym samym adresem, jednak w trosce o Państwa zdrowie oraz zdrowie naszej załogi wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności.

Dlatego też zachęcamy Państwa do płacenia kartą za zakupy dokonywane w salonie.
Dla klientów naszego salonu i gości będzie dostępny płyn dezynfekujący, z którego będzie można skorzystać przed i po wizycie.
Zapraszamy do składania zamówień drogą mailową i telefoniczną, o ile jest to możliwe.

Wszystkich gości, klientów i kontrahentów prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i poszanowanie zdrowia drugiego człowieka, dlatego jeżeli przejawiają Państwo objawy przeziębienia i grypy prosimy, by pozostać w domu lub kontaktować się z nami drogą mailową i telefoniczną.

Nie panikujmy, ale bądźmy odpowiedzialni.

Cały czas monitorujemy sytuację i będziemy reagowali na bieżąco, podejmując niezbędne środki do zabezpieczenia zdrowia naszych pracowników i klientów.

 

Życząc zdrowia – Janpol

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera