Projekt unijny - Fabryka Materacy JANPOL

Projekt unijny

Realizowane projekty

Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o. uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Budowa hali magazynowej wraz z modernizacją parku maszynowego na potrzeby usprawnienia procesów produkcyjnych i logistycznych przedsiębiorstwa”
Realizacja niniejszego projektu pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu. Projekt w swoim zakresie zakłada, m.in. wybudowanie hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 2 400 m2, stworzenie lekkiego magazynu o powierzchni 150 m2 na pianki, a także zakup urządzeń do pikowania, ubierania materacy w pokrowce, czy do powlekania wkładów trykotem. Tak określony zakres pozwoli w znacznym stopniu podnieść poziom technologiczny przedsiębiorstwa, zautomatyzować produkcję, a finalnie znacząco zwiększyć ilość wytwarzanych produktów. W wyniku projektu możliwe będzie również zwiększenie zatrudnienia o co najmniej 5 osób, co pozwoli m.in. na zatrudnienie osób, które stracą pracę w wyniku transformacji gospodarczej województwa śląskiego
Odbiorcą projektu będzie każda osoba chcąca zakupić nowe łóżko lub materac. Ponadto, do odbiorców projektu należy zaliczyć szpitale oraz hotele/ośrodki wypoczynkowe, jednostki wojskowe oraz jednostki penitencjarne.
Efektem projektu będzie zwiększenie jakości oferowanych wyrobów poprzez automatyzację linii produkcyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu dokładności wykonania oraz możliwość realizacji dużych kontraktów poprzez zwiększenie powierzchni magazynowej.
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Wartość projektu: 15 378 577.50 PLN
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 6 152 837.50 PLN

Pozostałe projekty

 

 

Projekt unijny

Fabryka Materacy „JANPOL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej 14. Działania naprawcze w kontekście pandemii COVID-19 – REACT-EU, Działanie 2. Inwestycje w MŚP – REACT-EU pt. „Poprawa konkurencyjności poprzez zakup nowoczesnej linii do pakowania materacy”.

Celem realizacji projektu jest zakup środków trwałych umożliwiających prowadzenie sprzedaży internetowej, która stanowić będzie alternatywny rynek dla sprzedaży w dobie pandemii koronawirusa.

Wartość projektu: 967 250,82 zł

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 668 425,36 zł

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

 

 

 

 

Wszystkie projekty są dostępne pod linkiem: MAPA DOTACJI – BENEFICJENT FABRYKA MATERACY JANPOL

lub do pobrania w plikach poniżej.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera