Pomoc dla Ukrainy – podziękowania i przekazane produkty

                                             

 

Przekazane na pomoc Ukrainie produkty od Janpol.

Szanowni Państwo,

dzięki ogromnemu wsparciu jakie zaoferowali nasi dostawcy i pracownicy na dzień 05.05.2022 mogliśmy wyprodukować i przekazać potrzebującym organizacjom 1315 materacy. Wszystkie przekazane materace są przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy, którzy przybywają do naszego kraju. Cieszymy się, że nasze wspólne działania zapewniły godny pobyt w naszym kraju osobom uciekającym przed wojną.

Firmy wspierające pomoc dla Ukrainy – współpracujące z Janpol.

Serdecznie dziękujemy naszym dostawcom: Bekaert Deslee, SŁAWPOL, Pureko, Molitas, Jatex – za nieodpłatnie przekazanie surowców, dzięki którym mogliśmy wyprodukować potrzebne materace.

Dziękujemy oczywiście naszym pracownikom, za zaangażowanie, pracę i poświęcony czas na wyprodukowanie materacy, które przekazaliśmy potrzebującym.

Dziękujemy też firmom transportowym: 4 Żyrafy, Speed Group –  które pomogły w bezpłatnym transporcie wyprodukowanych materacy do wybranych punktów.

Dziękujemy również organizacjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc.

 

Punkty, do których trafiły wyprodukowane materace.

Materace i inne produkty zostały przekazane do następujących punktów i osób:

Urząd Miasta Orzesze, Grupa Arche (Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim), Państwo Kopeć, Państwo Małysz, Pani Lucyna Helis, Pan Jarosław Witwicki, Urząd Miejski w Bielsku – Białej, Ośrodek Tenisowy Park Żywiec, ZSP w Ornontowicach, Parafia świętego Jacka w Gliwicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Orzeszu – Jaśkowicach, Stowarzyszenie Klub Sportowy Niepokorni Orzesze, Osika Meble przez Urząd Miasta w Sośnicowicach, Urząd Miasta Legionowo, Scandisofa Kostrzyn, Parafia Ewangelicka w Orzeszu, Pan Materac (WIZJO) Rzeszów, Urząd Miasta Sopot, Hala Sportowa Wieliszew (przez Urząd Gminy Wieliszew), Urząd Miejski w Knurowie, Urząd Miasta Piotrków Trybunalski, Gmina Żory, Fundacja Górnika Zabrze, Gmina Knurów, Gmina Miasta Tomaszów Mazowiecki.

 

Jak możesz pomóc?

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasze działania lub organizują pomoc dla potrzebujących – prosimy o kontakt. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco i w miarę możliwości będziemy je realizowali. Zdajemy sobie sprawę, że realnie nie odpowiemy na wszystkie potrzeby, ponieważ nasze moce produkcyjne też mają swoje ograniczone możliwości, ale postaramy się pomóc jak największej liczbie osób.

Maile prosimy kierować na adres: patrycja.bober@janpol.pl

Kontakt telefoniczny: +48 533 615 035/ +48 518 022 881 – kontakt telefoniczny w godzinach 07:00 – 15:00.

Pełen nadziei – zespół Janpol

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera