Nasze materace uzyskały certyfikat V-LABEL

 

 

 

Nasze materace z linii Eco to od teraz nie tylko produkty, w których budowie zastosowaliśmy przyjazne środowisku surowce, ale przede wszystkim towary pozbawione składników pochodzenia zwierzęcego.
7 sierpnia otrzymaliśmy licencję V-LABEL, która potwierdza, że nasze materace przeszły proces weryfikacji pod kątem produktów pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego z wynikiem pozytywnym.

Jesteśmy bardzo dumni, bo uwierzcie nam, to nie jest łatwe. Agencja przebadała każdą sprężynkę, piankę i nitkę. Od teraz możecie mieć pewność, że materace Dione, Roma, Rosalia i Lotis to produkty w pełni wegańskie, a ich użytkowanie będzie zgodne z Waszymi przekonaniami.

Szczerze mocno je polecamy. To wysokiej jakości modele, a brak jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego w ich budowie to ukłon w stronę wegan, ale też wszystkich osób, dla których los zwierząt nie jest obojętny.

Licencję możecie pobrać tutaj.

A już wkrótce na naszym blogu uruchomimy cykl opisujący dokładnie każdy, z elementów wykorzystanych w linii materacy wegańskich.

 

 

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera