Kontakt

Fabryka Materacy JANPOL sp. z o.o.

ul Cynkowa 2a
43-180 Orzesze
woj. śląskie
biuro@janpol.pl

NIP: 635-10-06-959
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000077049
Kapitał zakładowy: 270 000,00 zł
BDO: 000029626

Salon firmowy Janpol Orzesze (sprzedaż detaliczna)

Monika Oszek

Doradca Klienta
monika.oszek@janpol.pl
tel: +48 534 341 818

Barbara Spyra

Doradca Klienta
barbara.spyra@janpol.pl
tel: +48 534 136 900

Dział wsparcia sprzedaży hurtowej:

Barbara Macha

Kierownik działu wsparcia sprzedaży
barbara.macha@janpol.pl
tel: +48 512 662 427

Katarzyna Sokalska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
katarzyna.sokalska@janpol.pl

Magdalena Roś-Stajer

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
magdalena.ros-stajer@janpol.pl
tel: +48 531 984 152

Przedstawiciele regionalni:

Sebastian Kozak

Przedstawiciel Regionu Południowego
sebastian.kozak@janpol.pl
tel: +48 534 411 464

Przemysław Juran

Przedstawiciel Regionu Północnego
przemyslaw.juran@janpol.pl
tel: +48 534 386 743

Oferta dla hoteli i eksport:

Rafał Mikołajczak

Dyrektor Regionalny
rafal.mikolajczak@janpol.pl
tel: +48 530 673 554

Marcelina Pawlas

Kierownik działu sprzedaży hotelowej
marcelina.pawlas@janpol.pl
tel: +48 518 022 860

Magdalena Solik

Specjalista ds. sprzedaży hotelowej
magdalena.solik@janpol.pl
tel: +48 531 570 403

Dyrektor sprzedaży

Maciej Sieradzki

Dyrektor sprzedaży
maciej.sieradzki@janpol.pl

Salon firmowy Janpol Sopot (sprzedaż detaliczna)

Sławomir Łastowski

Doradca Klienta
slawek.lastowski@janpol.pl
tel: +48 518 022 879

Justyna Błaszczyk

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
justyna.blaszczyk@janpol.pl
tel: +48 534 400 965

Mariusz Kosecki

Doradca Klienta
mariusz.kosecki@janpol.pl
tel: +48 530 790 943

Reklamacje:

Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera