Kontakt

Fabryka Materacy JANPOL sp. z o.o.

ul Cynkowa 2a
43-180 Orzesze
woj. śląskie
biuro@janpol.pl

NIP: 635-10-06-959
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000077049
Kapitał zakładowy: 270 000,00 zł
BDO: 000029626

Sprzedaż hurtowa:

Marek Kubot

Dyrektor sprzedaży
marek.kubot@janpol.pl

Andrzej Pluta

Kierownik Sprzedaży Regionu Wschodniego
andrzej.pluta@janpol.pl

Błażej Ludwicki

Przedstawiciel Handlowy Regionu Północnego
blazej.ludwicki@janpol.pl

Maciej Sieradzki

Kierownik Sprzedaży Regionu Południowego
maciej.sieradzki@janpol.pl

Oferta dla hoteli:

Damian Kniejski

Dyrektor Działu Hoteli
damian.kniejski@janpol.pl

Katarzyna Kryś - Gańczorz

Menedżer Sprzedaży Hotelowej
katarzyna.ganczorz@janpol.pl

Reklamacje:

Janusz Ulbrych

Specjalista do spraw reklamacji
janusz.ulbrych@janpol.pl

Jolanta Rimpler

Specjalista do spraw reklamacji
jolanta.rimpler@janpol.pl

Eksport:

Marta Leśniowska

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
marta@janpol.pl

Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera