W 1991 roku pojawił się pomysł, by zamienić niewygodną kanapę na pełen komfort, który oferuje łóżko z materacem. Niestety początek lat 90 i właściwie brak dostępności tego typu rozwiązań zaowocował pomysłem, by stworzyć taki produkt w kraju. Tak właśnie w wielkim skrócie powstały pierwsze materace Janpol. Więcej przeczytasz w zakładce O Nas.

Dzisiaj w swojej ofercie mamy ponad 30 zróżnicowanych modeli, które dzięki starannie przemyślanej koncepcji realnie wpływają na poprawę Twojego samopoczucia i zdrowia. Sprawiają, że budzisz się wypoczęty, pełen energii, a to pozwala Ci skutecznie realizować zaplanowane działania.

Materace jubileuszowe Jan i Pola to kwintesencja naszej 30 letniej działalności. To kompozycja pozwalająca na relaksujący sen. Wybierz jeden z przedstawionych modeli i ciesz się zdrowym snem
i lepszym życiem.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera