Janpol Dostawcą Roku 2018

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Dostawcy Roku 2018 podczas uroczystej Gali SUPPLIER OF THE YEAR 2018 oraz PROFIT HOTEL AWARDS 2018, która odbyła się na zakończenie XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018.

12 grudnia ubiegłego roku nasza Fabryka wzięła udział w prestiżowym i najważniejszym w Polsce spotkaniu hotelarzy, które odbyło się w Warsaw Marriott Hotel – trzynastej już edycji Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018 organizowanej przez BROG B2B, redakcję wydającą m.in. czasopismo Świat Hoteli. Wydarzenie obejmowało udział w całodziennym Forum, panele dyskusyjne oraz spotkania z dostawcami w formie Business Speed Dating.

Podczas wieczornej kolacji i Gali SUPPLIER OF THE YEAR 2018 oraz PROFIT HOTEL AWARDS 2018 zamykającej wydarzenie zostały wręczone nagrody dla najlepszych dostawców i obiektów hotelowych. W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 brali udział dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa. Jesteśmy niezwykle dumni, że zdobyliśmy tytuł Dostawcy Roku 2018. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej Fabryki w strefie wyposażania obiektów hotelowych. To dla nas duże wyróżnienie będące też uhonorowaniem ciężkiej pracy i dbałości o najwyższą jakość naszych produktów.

Jesteśmy dumni, że wracają do nas inwestorzy rozbudowujący obiekty hotelowe, a w portalach turystycznych pozytywne opinie gości hotelowych o naszych produktach przekładają się na chęć rezerwacji w danym hotelu. Dziękujemy naszym Klientom oraz Gościom hotelowym, dla których tworzymy nasze materace i łóżka za docenienie naszych produktów. Tworzymy je dla Was i bez Was nie moglibyśmy znaleźć się tutaj trzymając w rękach statuetkę Dostawcy Roku. Dziękujemy również Organizatorom Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018 za stworzenie wspaniałego wydarzenia, ogrom wiedzy merytorycznej i organizację na najwyższym poziomie. Tym samym dziękujemy za przyznanie nagrody i doskonałą atmosferę. Dziękujemy także Klientom, z którymi mieliśmy okazję spotkać się, poznać Państwa potrzeby i wymienić się wiedzą oraz doświadczeniem. Wierzymy, że nowe przyjaźnie biznesowe pozostaną z nami na długo.

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera