Jak wybrać dobry materac – artykuł dla portalu Oh!me

Dlaczego materac jest taki ważny?

materac janpol

Jeżeli nigdy nie zadawaliście sobie tego pytania, to istnieje prawdopodobieństwo, że problem nieprzespanych nocy i ból kręgosłupa Was nie dotyczy. Zatem jesteście posiadaczami wygodnego, dopasowanego do Waszych potrzeb, materaca, albo nie zdawaliście sobie sprawy, jaką krzywdę wyrządzacie swojemu kręgosłupowi śpiąc na rozkładanej sofie.

Niezależnie od tego, w jakiej znajdujecie się grupie, warto odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego materac jest taki ważny? Powinniśmy zacząć od tego, że dobrze dobrany materac pozwala na efektywny i zdrowy sen, a ten stanowi 1/3 Waszego życia. To oznacza, że w trakcie 75 lat życia poświęcamy na sen około dwustu tysięcy godzin. Sporo prawda? To wystarczająco dużo, by zastanowić się, czy to na czym śpimy, na pewno jest dla nas dobrym rozwiązaniem.

Więcej przeczytacie w naszym artykule dla portalu Oh!me: Jak wybrać dobry materac i dlaczego to takie ważne?

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi Poradami dotyczącymi materacy i snu.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera