Godziny otwarcia Fabryki i Salonu

Szanowni Klienci! Zdrowie Wasze i naszej załogi jest dla nas najważniejsze, dlatego przypominamy, że Showroom znajdujący się przy fabryce pozostaje nieczynny do odwołania. Pracujemy, ale bez możliwości odwiedzin. Zamówienia są realizowane na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, a także do kontaktu poprzez chat znajdujący się na naszej stronie www. W godzinach 08:00 – 16:00 będziemy online. Postaramy się odpowiadać w miarę możliwości na bieżąco. 

Wszystkie odwiedziny i spotkania na terenie Fabryki zostały również wstrzymane, a dostawy i transporty są realizowane według harmonogramu wyznaczonego przez osoby odpowiedzialne za obsługę logistyki i zakupów.

W celu ustalenia transportu lub odbioru towarów prosimy o kontakt z Salonem (dla Klientów indywidualnych) lub magazynem (dla dostawców i Klientów hurtowych).

Prosimy o wyrozumiałość.

Nie panikujmy, ale bądźmy odpowiedzialni.

Cały czas monitorujemy sytuację i będziemy reagowali na bieżąco, podejmując niezbędne środki do zabezpieczenia zdrowia naszych pracowników i Klientów.

 

Życząc zdrowia – Janpol

 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera