Fabryka Materacy JANPOL sponsorem Ogólnopolskich Regat Architektów Wnętrz 2018!

W dniach 14-16 września 2018 r. odbędą się Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz. Fabryka Materacy JANPOL została sponsorem tego wydarzenia. To już 7. edycja organizowanego przez portal architektoniczny Archimania.pl wydarzenia.

Trzydniowa Impreza będzie okazją do prezentacji oferty firmy, rozmów na temat potrzeb klientów indywidualnych i hotelowych, wypracowania przestrzeni do nowych pomysłów i projektów. Na miejsce spotkania po raz kolejny wybrano Mazury, a Regaty rozgrywane będą na jeziorze Niegocin.

Celem imprezy jest promocja idei żeglarstwa wśród architektów w Polsce, integracja architektów i firm sponsorujących oraz zapoznanie architektów z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i produktami dostępnymi na rynku.

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera