Fabryka Materacy JANPOL na Targach MEBLE POLSKA 2018

W dniach od 6 do 9 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miało miejsce największe wydarzenie dla branży meblarskiej w Polsce. Wśród wystawców Targów MEBLE POLSKA nie mogło zabraknąć Fabryki Materacy JANPOL!

Zapowiedź zmian
Tematem przewodnim rozmów z kontrahentami był proces transformacji, który rozpoczął się w naszej firmie. Ambitne plany Zarządu mają na celu udoskonalenie i usprawnienie każdego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Targi były znakomitą okazją do wzmocnienia istniejących i nawiązania nowych, również proeksportowych relacji biznesowych. Zaprezentowaliśmy nowatorskie koncepcje i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w Targach pozwolił zrealizować założone cele, był to czas obfitujący w inspirujące, obiecujące rozmowy handlowe, które zapowiadają wiele wyzwań. 
 
Spotkania uświetniła kawa parzona przez profesjonalnych baristów oraz pyszne przekąski, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony gości. 

Szybki kontakt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?
Zapisz się do newslettera.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera