PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE
NEWSLETTER

Dane teleadresowe

Fabryka Materacy JANPOL sp. z o.o.
ul. Cynkowa 2a
43-180 Orzesze
woj. śląskie
biuro@janpol.pl
 


    tel.:             +48 (32) 218 09 00
                       +48 (32) 420 76 00
    faks:          +48 (32) 218 09 10

Infolinia:     801 000 656
 
wybierz temat
  • współpraca
  • zapytanie o produkt
  • opinia
  • inny
 

podaj e-mail

Kontakt w sprawie sprzedaży hurtowej:

Marek Kubot
Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów
mkubot@janpol.pl

Andrzej Pluta
Kierownik Sprzedaży Regionu Wschodniego
apluta@janpol.pl

Waldemar Matusik
Kierownik Sprzedaży Regionu Północnego
wmatusik@janpol.pl

Maciej Sieradzki
Kierownik Sprzedaży Regionu Południowego
msieradzki@janpol.pl


Kontakt w sprawie oferty dla hoteli:

Damian Kniejski
Dyrektor Działu Hoteli
dkniejski@janpol.pl


Kontakt w sprawie reklamacji:
Janusz Ulbrych
julbrych@janpol.pl

Kontakt w sprawie zapytań eksportowych i nietypowych wycen:

Marta Leśniowska

Kierownik Działu Sprzedaży
mlesniowska@janpol.pl


Kontakt dla mediów:

Izabela Miłodrowska

i.milodrowska@sfera-pr.pl