PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

DLA MEDIÓW

LOGOWANIE DLA MEDIÓW

Wprowadź swój adres email i hasło, aby się zalogować:

REJESTRACJA PRZYPOMNIENIE HASŁA
21 marzec 2018

Fabryka Materacy JANPOL na Targach MEBLE POLSKA 2018

Tegoroczne Targi MEBLE POLSKA były dla Fabryki Materacy JANPOL okazją do zakomunikowania: Drodzy klienci, zmieniamy się dla Was!
WIĘCEJ
06 marzec 2018

Praca w nocy – jak zminimalizować negatywne skutki dla snu i zdrowia?

Według statystyk 15-20% czynnych zawodowo Europejczyków pracuje na zmiany, w tym także w nocy. Niestety, taki tryb życia niekorzystnie wpływa na sen i zdrowie. Jakie kroki warto podjąć, aby organizm jak najmniej odczuł niedogodności?
 
WIĘCEJ
20 luty 2018

Jak zapobiegać bezsenności?


Prawie każdy ma za sobą doświadczenie nieprzespanej nocy. Problemy ze snem to obecnie jedna z najczęściej zgłaszanych przez Polaków dolegliwości podczas wizyt u lekarza. Kluczowa jest identyfikacja źródła problemów oraz znalezienie sposobów ich rozwiązania. 
 
WIĘCEJ
16 styczeń 2018

Co kryje wnętrze materaca?

W krainie Morfeusza spędzamy jedną trzecią życia. Czy kładąc się wieczorem na materacu mamy świadomość, co kryje jego wnętrze?
WIĘCEJ
12 grudzień 2017

Idealna pozycja snu

Każdy z nas jest inny, ma inny stan zdrowia, kondycję fizyczną i inaczej definiuje idealną pozycję snu. Ułożenie ciała, które zapewni największy komfort to indywidualne dopasowanie ustawienia ciała na czas nocnego wypoczynku. Warto więc wziąć pod uwagę własne odczucia i wskazówki specjalistów.
 
WIĘCEJ
26 październik 2017

Jadą goście… Funkcjonalne rozwiązania, jak przygotować mieszkanie na przyjęcie gości

Kilkudniowa wizyta gości to duże wyzwanie. Jak zorganizować miejsce noclegu dla naszych bliskich? Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę, aby pobyt w naszym domu był dla wszystkich okazją do dobrego wypoczynku.
 
WIĘCEJ