PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

DLA MEDIÓW

LOGOWANIE DLA MEDIÓW

Wprowadź swój adres email i hasło, aby się zalogować:

REJESTRACJA PRZYPOMNIENIE HASŁA
20 czerwiec 2018

Muzyka na dobry sen

JANPOL_Muzyka na dobry senMuzyka jest stale obecna w naszym życiu. W krainie dźwięków każdy ma swoich faworytów. Eksperci Fabryki Materacy JANPOL podpowiadają, jakie kompozycje zapewnią nam spokojny sen.
 
WIĘCEJ
05 czerwiec 2018

Rośliny w sypialni – piękne, ale czy bezpieczne?

Fabryka Materacy JANPOL - Rośliny w sypialniSypialnia to szczególne miejsce w każdym domu. Intymny charakter wnętrza podkreślają starannie wybrane meble i dodatki. Eksperci Fabryki Materacy JANPOL podpowiadają jakie rośliny nie tylko ozdobią wnętrze sypialni, ale też pozytywnie wpłyną na sen i zdrowie.
 
WIĘCEJ
24 maj 2018

Fabryka Materacy JANPOL Konsumenckim Liderem Jakości 2018!

Po raz kolejny, głosami konsumentów, Fabryka Materacy JANPOL zajęła I. miejsce w kategorii „Materace” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Badanie realizowane jest przez Redakcję „Strefy Gospodarki’ – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Ma ono na celu wyselekcjonowanie najlepszych pod względem jakości marek i produktów dostępnych na polskim rynku. 
WIĘCEJ
21 marzec 2018

Fabryka Materacy JANPOL na Targach MEBLE POLSKA 2018

Tegoroczne Targi MEBLE POLSKA były dla Fabryki Materacy JANPOL okazją do zakomunikowania: Drodzy klienci, zmieniamy się dla Was!
WIĘCEJ
06 marzec 2018

Praca w nocy – jak zminimalizować negatywne skutki dla snu i zdrowia?

Według statystyk 15-20% czynnych zawodowo Europejczyków pracuje na zmiany, w tym także w nocy. Niestety, taki tryb życia niekorzystnie wpływa na sen i zdrowie. Jakie kroki warto podjąć, aby organizm jak najmniej odczuł niedogodności?
 
WIĘCEJ
20 luty 2018

Jak zapobiegać bezsenności?


Prawie każdy ma za sobą doświadczenie nieprzespanej nocy. Problemy ze snem to obecnie jedna z najczęściej zgłaszanych przez Polaków dolegliwości podczas wizyt u lekarza. Kluczowa jest identyfikacja źródła problemów oraz znalezienie sposobów ich rozwiązania. 
 
WIĘCEJ