PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

DLA MEDIÓW

LOGOWANIE DLA MEDIÓW

Wprowadź swój adres email i hasło, aby się zalogować:

REJESTRACJA PRZYPOMNIENIE HASŁA
26 październik 2017

Jadą goście… Funkcjonalne rozwiązania, jak przygotować mieszkanie na przyjęcie gości

Kilkudniowa wizyta gości to duże wyzwanie. Jak zorganizować miejsce noclegu dla naszych bliskich? Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę, aby pobyt w naszym domu był dla wszystkich okazją do dobrego wypoczynku.
 
WIĘCEJ
12 wrzesień 2017

Jak sen wpływa na rozwój twojego dziecka?

Zdrowie, humor i energia twojego dziecka zależą w ogromnej mierze od długości i jakości snu. Choć wraz z upływem lat, potrzebuje go ono coraz mniej, wymagane jest, by wypoczynek był komfortowy i regularny. Oto kilka rad, jak zapewnić dziecku właściwy rozwój.
 
WIĘCEJ
17 sierpień 2017

Domowe sposoby na walkę z bezsennością

Sen, obok tlenu, wody i żywności, jest dla nas jednym z najważniejszych czynników decydujących o zdrowiu i życiu. Jednak tempo współczesnego życia sprawia, że wielu z nas cierpi na kłopoty z bezsennością. Jak sobie z nimi poradzić?
 
WIĘCEJ
01 sierpień 2017

Materace kieszeniowe – zdrowy sen na życzenie

Spanie na materacu sprężynowym kojarzy ci się z wbijającymi się w plecy drutami, głośnym skrzypieniem i nadmierną elastycznością? Takie łóżka są już tylko mglistym wspomnieniem. Dziś materace sprężynowe to jedne z najtrwalszych, najzdrowszych i najbardziej komfortowych posłań, jakie możesz dostać na rynku.
 
WIĘCEJ
20 lipiec 2017

Spokojny sen gości. Jak wybrać materace do hoteli i pensjonatów?

Bez względu na standard i prestiż hotelu, który prowadzisz, zależy ci przede wszystkim na tym, by goście wracali i było ich coraz więcej. Możesz zachęcać spektakularnym wystrojem wnętrz lub konkurować ceną aż do granic rozsądku, ale spójrzmy prawdzie w oczy – ostatecznie liczy się tylko wygodne łóżko. Klient niewyspany to klient stracony.
 
WIĘCEJ
10 lipiec 2017

Jak przespać upalne noce?

Spokojny i kojący sen jest podstawą dobrego samopoczucia za dnia. Latem można to osiągnąć, śpiąc przy otwartym oknie. Co jednak, jeśli po letnim, upalnym dniu przychodzi równie gorąca noc? Jak zadbać o regenerację organizmu w dusznej i ciężkiej atmosferze? Czy można jej uniknąć i wprowadzić do sypialni choć odrobinę świeżości? Oto garść porad, które pomogą sprostać temu wyzwaniu.
 
WIĘCEJ