PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

DLA MEDIÓW

LOGOWANIE DLA MEDIÓW

Wprowadź swój adres email i hasło, aby się zalogować:

REJESTRACJA PRZYPOMNIENIE HASŁA
10 kwiecień 2017

Firma JANPOL na targach MEBLE POLSKA 2017

Złoty Medal dla materaca Pulse Supreme i nagroda Acanthus Aureus za najpiękniejsze stoisko. Fabryka Materacy JANPOL została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami na największych targach meblowych w Europie Środkowo-wschodniej.
 
WIĘCEJ
16 marzec 2017

Materac firmy JANPOL ze Złotym Medalem MTP

Złoty Medal dla materaca PULSE SUPREME i nagroda ACANTHUS AUREUS za najpiękniejsze stoisko. Już pierwszego dnia największych targów meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej Fabryka Materacy JANPOL została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami.
WIĘCEJ
06 marzec 2017

Jak urządzić małą sypialnię w bloku?

Ustawienie mebli, odpowiednie światło i kilka trików, które optycznie powiększą przestrzeń. Poznaj sprytne sposoby na urządzenie niewielkiej sypialni.
 
WIĘCEJ
20 luty 2017

Materac Pulse Fantasy. Wygoda dla alergika

Nowy produkt Fabryki Materacy JANPOL to perła wśród dostępnych na rynku średnio twardych materacy. Został stworzony przez połączenie dwóch rewolucyjnych technologii - innowacyjnego lateks Pulse i ekologicznej pianki Plantpur. To rozwiązanie idealne dla alergików ceniących sobie spokojny, głęboki i świeży sen.
 
WIĘCEJ
06 luty 2017

Poduszka na dobry sen

Nie tylko jakość materaca ma wpływ na jakość Twojego snu. Równie ważna jest sama poduszka. Źle dobrana może wywoływać nieprzyjemne dolegliwości: od bólu kręgosłupa po wrażenie zmęczonej twarzy i złe samopoczucie.
 
WIĘCEJ
16 luty 2017

Aktywny senior. Pięć sposobów, aby nie nudzić się na emeryturze

Coraz częściej obserwujemy entuzjazm emerytów, którzy kończąc etap aktywności zawodowej z przyjemnością rozpoczęli kolejny okres w swoim życiu – czas beztroskiego odpoczynku i realizacji marzeń. 
WIĘCEJ