PRODUKTY HOTELOWE PRODUKTY SZPITALNE

Aktualności

1 2 3 4 5 6 7 8

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 dla Fabryki Materacy JANPOL!

2018-05-24
 
Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 dla Fabryki Materacy JANPOL!Produkty naszej firmy po raz kolejny okazały się najlepsze – zajęliśmy I. miejsce w kategorii „Materace”. Nagroda jest tym cenniejsza, że o jej przyznaniu zdecydowały wyłącznie opinie aktywnych konsumentów.
 
Program Konsumencki Lider Jakości jest realizowany przez Redakcję „Strefy Gospodarki’ – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Celem badania jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek i produktów na rynku polskim.

 
Sprawdzone i niezawodne
 
Według ankietowanych marka JANPOL budzi skojarzenia takie jak: tradycja, wysoka jakość i dobry sen. Nasze materace postrzegane są jako sprawdzone i niezawodne podłoże snu, które zapewnia komfortowy nocny wypoczynek i troskę o zdrowy kręgosłup. Respondenci doceniają, że JANPOL to polska marka, która oferuje doskonałej jakości produkty w dobrych cenach. 

 
Wiedza, doświadczenie i rozwój kluczem do sukcesu 
 
Fabryka Materacy JANPOL - liderem jakości- Klienci chętnie wybierają nasze materace, bo mają świadomość, że stoi za nimi wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim zwykli ludzie i polskie – nie bójmy się tego powiedzieć, solidne wykonanie. – mówi Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy JANPOL. Nagroda jest dla naszej firmy dużym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju, aby coraz lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników materacy.

W programie Konsumencki Lider Jakości marka JANPOL, w opinii konsumentów, znajduje się w gronie najlepszych nieprzerwanie od 2011 roku. 
 
Drodzy Klienci, dziękujemy za Wasze zaufanie!